logo ki-vi studio Foto, video a grafické služby

Ki-Vi Studio Karel Ille, Jindřichův Hradec

Foto na desku

Fotografie adjustované na odolných a moderních deskách jsou chráněny laminační fólií s UV filtrem. Výjimkou je fotografie na dřevěné desce do rozměru 30×45 cm, na kterou je adjustován fotopapír silk. Fotografie na deskách jsou perfektním řešením pro výzdobu rozličných interiérů a v případě alu-dibond desky i exteriéru. Fotografie na dřevěné desce je nabízena již od velikosti 10×15 cm, čímž se stává super alternativou k běžným rámečkům.

Máte možnost zvolit si, zda chcete tento produkt s laminací či bez. Laminace (potažení průhlednou fólií) chrání fotoprodukt proti UV záření. Je také odolnější vůči poškrábání. Bez laminace bude fotoprodukt levnější.

 

Porovnání velikostí

Rozměry fotoobrazů
30x45 cm
Cena 1 ks minirámečku
60x60 cm
Cena 4 ks minirámečků
60x90 cm
Cena 9 ks minirámečků
80x120 cm

 

od 170 Kč

FOTOGRAFIE NA KAPA DESCE

Profesionální tisk na kvalitní saténový fotopapír kašírovaný na extrémně lehkou a levnou desku Kapa tvoří tu nejdostupnější a zároveň nejoblíbenější variantu jak umístit fotografii na zeď.

  • KAPA tloušťky 5 mm - delší strana obrazu má méně než 60 cm
  • KAPA tloušťky 10 mm - delší strana obrazu má více než 60 cm
FOTOGRAFIE NA KAPA DESCE
GATORFOAM

GATORFOAM

Gatorfoam deska je díky svému způsobu výroby velmi lehká, a i při tloušťce 0,5 cm se ve velkých formátech neprohýbá. Fotografii chrání laminační fólie s UV filtrem. Gatorfoam deska je perfektním řešením právě pro velké tisky.

ALU-DIBOND

Alu-dibond je sendvičová hliníková deska s profilem 0,3 cm. Má krásnou, ostrou pohledovou stranu. Hodí se do moderních interiérů. Vhodná je i do exteriéru.

Je dodávána se závěsným systémem včetně skoby a hmoždinky.

ALU-DIBOND
FOTOGRAFIE NA DŘEVĚNÉ DESCE

FOTOGRAFIE NA DŘEVĚNÉ DESCE

Fotografie na dřevěné desce je krásnou a svěží prezentací vašich fotografií. Úžasně zútulňuje interiéry, a nejen díky tloušťce 2,7 cm vyniká v prostoru. Nabízíme ji ve velikosti 10×15 až 60×40 cm.

Menší formáty jsou dodávány se stojánkem.

FOTOGRAFIE NA LEHČENÉ DESCE

Fotografie na lehčené desce je jiná... Okamžitě upoutá pozornost - tloušťka 2,5 cm a černá boční hrana nedají uniknout žádnému pohledu.

Menší formáty jsou dodávány se stojánkem.

FOTOGRAFIE NA LEHČENÉ DESCE

Galerie