logo ki-vi studio Foto, video a grafické služby

Ki-Vi Studio Karel Ille, Jindřichův Hradec

Minirámečky

Minirámečky mají pěkný dyzajn. Měří 15×15 cm a na zdi z nich lze dělat úžasné koláže. Díky jejich rozměru a hlubokému profilu 3 cm je lze postavit na poličku. Chcete-li někomu udělat drobnou radost, obdarujte ho jedním minirámečkem. Má-li být radost veliká, pak jich zkuste víc.

 

Cena minirámečků

Cena 1 ks minirámečku
399 Kč / ks
Cena 4 ks minirámečků
349 Kč / ks
Cena 9 ks minirámečků
299 Kč / ks

 

KOLÁŽE

Díky optimální velikosti 15×15 cm je možné z minirámečků vytvářet krásné koláže – příběhy, vzpomínky na výlety, top momentky… Minirámečky dávají prostor vaší fantazii – 3 svisle, 4 do čtverce, 8 do čtverce, 5 vodorovně, mozaika 9, 4 a 4 pod sebe vodorovně. 3 a 3 svisle vedle sebe. Omrkněte doma všechny zdi a začněte zkrášlovat svůj interiér.

Koláže z minirámečků
Pasparta u minirámečků

PASPARTA

Používáme pravé a kvalitní pasparty, které mají čisté zpracování a šikmý řez. Jedině tak dostane fotografie v rámu hloubku a dokáže opravdu krásně vyniknout.

PAPÍR

Fotky netiskneme, ale vyvoláváme na kvalitní fotopapír Fujifilm silk. Ten je úžasný v tom, že na něm neulpívají otisky prstů a krásně odráží světlo. Díky němu mají fotky v minirámečcích krásně stálé a živé barvy a jejich kvalita je top strop :)

Použitý papír u minirámečků

Galerie