logo ki-vi studio Foto, video a grafické služby

Ki-Vi Studio Karel Ille, Jindřichův Hradec

Fotoknihy

Perleťové plátno

Lesklé plátno v několika příjemných barvách, které se hodí pro svatební a newborn fotky. Tyhle potahy umí mile překvapit!

od 1700 Kč

Jemné plátno

Velmi jemně tkané plátno s lesklým nádechem. Vybrat si můžete z pestřejší palety barev, v nichž vyniknou především cestovatelské a rodinné fotky.

od 1700 Kč

Nezatírané plátno

Hrubé rustikální plátno, jehož strukturu lze cítit pouhým pohmatem. Toto plátno s přírodním vzhledem a odstíny padne jakémukoliv žánru.

od 1700 Kč

Hrubé plátno

Oblíbený hrubě tkaný, zároveň mírně lesklý potah se škrobovým zátěrem. Zemitým, ale i výraznějším barvám z této nabídky sedí gravírování, rodinné a svatební fotky.

od 1700 Kč

Semiš

Heboučký, měkký a příjemný na dotek, takový je semišový potah s FSC certifikací. Zamilujete si rozličnost úžasných barev. Gravírování i ražba na nich vypadají skvostně.

od 1843 Kč

Dýha

Odolná a netradiční fotokniha v dubové či březové dýze se hřbetem z pravé kůže vás zcela okouzlí. Krásně na ní vypadá gravírování.

od 1700 Kč

Eko materiály

Bílá umělá kůže, matný černý a perleťově krémový potah. Fotoknihy z těchto materiálů jsou specifické a vhodné pro prezentaci fotografického portfolia.

od 1700 Kč

Paperback

Základní fotokniha s tenkou obálkou z fotky, nemá předsádku ani kapitálek. Výhodou této fotoknihy je příznivá cena a možnost maximální personalizace.

od 935 Kč

Italské desky

Vatované desky s prošitím jsou charakteristické pro tuto luxusní fotoknihu, která se hodí pro prezentaci svatebních fotografií. Vyráběné jsou z pravé nebo umělé kůže.

od 2843 Kč

Nabuka Persano

Luxusní, extravagantní a netradiční potah s efektem ušlechtilé kůže nubuk. Vzhledově je velmi atraktivní. Zároveň je velmi příjemný a měkký na dotek.

od 2557 Kč

Parent’s book set

Set obsahuje 3 fotoknihy se stejným obsahem a personalizací – 1 fotoknihu 30x30 cm a 2 fotoknihy 20x20 cm.

více info

Svatební kolekce

Nevíte jaký zvolit obal (plátno, semiš, kůže) nebo jestli gravírování či ražbu, aby byla vaše svatební fotokniha prostě krásná?

Nechte se inspirovat našimi předpřipravenými vzory.

více info


 

Ruční výroba

RUČNÍ VÝROBA

Fotoknihy se vyrábí z vyvolávaných panoramatických fotografií, které se ručně skládají do knižních bloků, jenž jsou následně vkládány do na míru vyrobených desek, potažených vámi zvoleným materiálem.

Při práci se dbá na detaily a pečlivé zacházení s výsledky vaší i naší práce.

LAYFLAT

Fotoknihy jsou vyráběny výhradně s layflat (plochou) vazbou, která umožňuje otevření v dokonalé rovině. Díky tomu neuvidíte žádné spoje a nebudete nikterak rušeni při prohlížení panoramatických snímků a fotografií umístěných na středu dvoustrany.

LAYFLAT
PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR A EXTRA SILNÉ LISTY

PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR A EXTRA SILNÉ LISTY

Pro výrobu fotoknih používáme vysoce kvalitní fotopapíry Fujifilm v provedení lesk, mat, silk a velvet. A Fine-artový papír od firmy Canson. Jednotlivé stránky fotoknihy prokládáme nosným papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2.

GRAVÍROVÁNÍ

Gravírování je technologie vypalování laserem, a tak si nelze vybrat barvu textu či grafiky. Je dána vlastnostmi zvoleného potahového materiálu. Obvykle vychází v odstínech hnědé a zlaté, kromě semiše, kde zachovává odstín zvolené barvy.

Výhodou gravírování je, že nejste omezeni v návrhu personalizace desek vaší fotoknihy.

GRAVÍROVÁNÍ
RAŽBA

RAŽBA

Ražbu textu provádíme s barevnou fólií či bez fólie (slepotisk). Ražba představuje doslovné vyražení textu do zvoleného materiálu. Můžete si vybrat ražbu přes fólii ve zlaté, stříbrné, bílé, černé nebo hnědé barvě.

PASPARTA

Desky fotoknihy s paspartou jsou opatřeny standardizovaným „okénkem“ do něhož je při výrobě vložena vámi zvolená fotografie. Pasparta je nabízína u vybraných kolekcí a rozměrů.

PASPARTA
PŘEDSÁDKA

PŘEDSÁDKA

Fotoknihy začínají a končí předsádkou v černé, bílé nebo přírodní-slámové barvě. Fotografie nejsou nikdy lepeny na desky knihy. Předsádka zajišťuje vyšší kvalitu fotoknihy.

KAPITÁLEK

Lemovka zakončující horní a spodní okraj hřbetu fotoknihy. Malý detail, který povýší vzhled fotoknihy.

KAPITÁLEK
BOXY NA FOTOKNIHY

BOXY NA FOTOKNIHY

Vybrat si můžete ze tří druhů boxů v několika barevných variantách. Boxy vyrábíme na fotoknihy o rozměru 30×30 cm.

  • Svatební box kombinuje umělou bílou kůži a přírodní plátno. Je přepychový.
  • Luxusní boxy jsou vyrobeny na míru, a tak je možné je potáhnout jakýmkoliv plátnem a vyhovět vašim individuálním potřebám.
  • Boxy s krčkem jsou potaženy zeleným žíhaným, perleťově krémovým či tmavě šedým plátnem.

PÉČE O FOTOKNIHU

Aby vaše fotokniha vypadala stále jako nová, doporučujeme dodržovat určité zásady v péči o ni. Před jejím prohlížením si nasaďte rukavice, které jsou součástí balení a fotoknihu položte na rovný povrch. Po prohlédnutí ji uložte do sáčku, který je taktéž součástí balení, ideálně naležato, na suché místo při pokojové teplotě.

PÉČE O FOTOKNIHU